INNO-ROLLER

Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny. Aby zwiększyć przenikanie opracowano INNO-ROLLER, wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Pozwala on uzyskać ok. 500.000 mikro-kanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie prawie żadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8% co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.

inno-roller-hyalinno-roller6inno-roller-recovery

SPECYFIKACJA

– połączenie dwóch długości igieł na głowicy (jedyny taki na świecie !)
– urządzenie można sterylizować w autoklawie.
– roller posiada żółtą banderolę która po ekspozycji promieniami gamma zmienia kolor na czerwony.
– ergonomiczny kształt rączki.
– liczba igieł i sposób rozmieszczenia 8 dysków X 24 igieł = 192 igieł.
– materiał igły: (SUS 304H) – stal nierdzewna wysokiej jakości o dużej wytrzymałości na rozciąganie, nie jest krucha.
– odległość między igłami 2.4 mm
– grubość igły 0.3 mm
– materiał obudowy: głowica – Non Toxic Plastic , rączka – ABS
– długości igieł: 0,25mm, 0.25 mm + 0.50 mm, 0.50 mm + 1.00 mm, 1.00 mm + 1.50 mm, 1.50 mm + 2.00 mm

ZALETY

– minimalne ryzyko alergii
– nie wywołuje swędzenia ani obrzęku
– krótki czas gojenia – ok. 1 dzień
– dla każdego typu cery
– nie wywołuje wrażliwości skóry na światło
– nie powoduje trwałych uszkodzeń skóry

EFEKTY KURACJI

W wyniku nakłuwania następuje odbudowa uszkodzeń (blizny, zmarszczki, bruzdy, rozstępy) do warstwy skóry właściwej. Fibroblasty są stymulowane do zwiększonej syntezy kolagenu oraz przebudowy włókien elastynowych w skórze. Zwiększa się również grubość naskórka do ok 0,8 mm. Pozostałe efekty uzależnione są od koktajlu wskazanego do poszczególnych kuracji.

ZABIEGI

Depitach
Koktajl zawiera kombinację składników aktywnych, które działając w warstwie naskórka oraz skóry właściwej regulują proces melanogenezy. Wskazany w terapii skóry z przebarwieniami oraz w przypadku fotostarzenia.

Hyal
Koktajl zawiera kwas hialuronowy. Jest wskazany w terapii skóry zniszczonej, odwodnionej z pierwszymi oznakami starzenia.

Caviar Detox
Koktajl o działaniu silnie odżywczym i regenerującym. Wskazany w terapii skóry suchej, odwodnionej, szorstkiej, pozbawionej elastyczności i naturalnego blasku.

Snap 6-7-8
Koktajl oparty na peptydach biomimetycznych o działaniu silnie liftingującym. Zaprojektowany do terapii skóry z widocznymi  zmarszczkami oraz bruzdami, pozbawionej elastyczności.

Recovery
Preparat o działaniu seboregulującym, antybakteryjnym orz rozjaśniającym. Zaprojektowany do terapii skóry o średnio nasilonych zmianach trądzikowych, w przypadku blizn i przebarwień pozapalnych oraz rozstępów.

Hair Revival
Koktajl wspomagający porost włosów oraz zapobiegający ich wypadaniu. Wskazany w terapii łysienia o różnym podłożu.

PRZECIWSKAZANIA

– skłonność do powstawania keloidów
– czynne infekcje
– stany zapalne skóry
– nowotwory
– alergie
– uszkodzenia skóry
– oparzenia
– ciąża
– laktacja
– stosowanie leków przeciwzakrzepowych
– cukrzyca