Makijaż permanentny

usta oczy

Contur Make-up nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest dobranie barwników w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego koloru. Dzięki tej najdelikatniejszej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego (nietoksyczne i niealergizujące) zostają osadzone w naskórku. Poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny 3-5 lat, w tym czasie w zależności od regeneracji naskórka, rodzaju cery i intensywności pigmentu dochodzi do stopniowego i równomiernego rozjaśnienia kolorytu. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia rano możemy śmiało pokazać się w pracy. Bezpośrednio po wykonaniu mikropigmentacji kolor jest intensywniejszy, nawet przy użyciu jasnego pigmentu. Dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać, w 5-10 dni zabarwienie makijażu blednie do 50 % barwy wyjściowej, co jest naturalnym procesem regeneracji naskórka. Po około 4-6 tygodniach od pierwszej wizyty konieczna jest gratisowa korekta mająca na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów.

log time

BARDZO WAŻNE
Przed wykonaniem makijażu permanentnego ust by zapobiec wystąpienia opryszczki należy przyjmować  preparaty przeciwwirusowe (np.HEVIRAN 400 – 3 razy dziennie, 3 dni przed, w dzień  i 3 dni po zabiegu) także przy korekcie.

TRZY SEKRETY PIĘKNA

1. Brwi o perfekcyjnej linii nadają twarzy wyrazistość, podkreślają charakter i odmładzają.

2. Oczy delikatnie i pięknie podkreślone decydują o pierwszym wrażeniu, przyciągają wzrok. Mówimy wtedy o magnetycznym spojrzeniu

3. Usta, ich nienaganny kolor i perfekcyjny kształt przyciągają uwagę i wzbudzają pożądanie.

BRWI

Ich piękna linia, decyduje o całym kształcie twarzy. Często jednak brwi rosną krzywo, są rzadkie, trudno je uporządkować. W takich sytuacjach Świetnie sprawdza się metoda Long-Time-Liner Counture Make-up. Po odpowiednim dobraniu koloru barwnika spośród bardzo szerokiej palety barw, określamy kształt i zarys łuku. Następnie kosmetyczka delikatnie tworzy perfekcyjną linię brwi rysując pojedyncze włoski. Każdego ranka będziesz budzić się z perfekcyjnym makijażem.

OCZY

Makijaż permanentny oczu Long-Time-Liner Counture Make-up jest idealnym rozwiązaniem, oszczędza czas i zapewnia wygląd oczu pełen ekspresji. Szczególnie jest polecany dla Pań noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem, czy lubiących uprawiać sport. Można wybrać delikatną kreskę, która da wrażenie zagęszczonych rzęs lub kreskę bardziej podkreślającą oczy i uzyskać bardziej dekoracyjnym makijaż. Wyraziste spojrzenie to też młodszy wygląd wygląd twarzy. Teraz możesz mieć jedno i drugie.

USTA

Często nie odpowiada nam w pełni ich kształt czy kolor. Korzystanie ze szminki bywa kłopotliwe i nie daje trwałych efektów. Certyfikowana kosmetyczka najpierw dobierze kolor z szerokiej palety od naturalnych barw po najmodniejsze odcienie. Następnie podkreśli kontur warg. Na koniec dzięki wspaniałej technice „Full-Lip-Shiding” nada im perfekcyjny kształt i wygląd. Możesz cieszyć się wspaniałym wyglądem Twoich ust w każdej sytuacji.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest: infekcja, aktywna cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych oraz ciąża.

5mak1