PQ AGE

PQ AGE to innowacyjny peeling liftingujący do rewitalizacji skóry, zwany również ,,nową skórą”. 30minutowy zabieg to skuteczna metoda w walce z przebarwieniami, bliznami, trądzikiem, zaskórnikami, zmarszczkami czy nawet rozstępami! To szybki i bezbolesny sposób na piękną, promienną i odmłodzoną skórę przez cały rok!
Innowacyjność peelingu PQ AGE polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez powierzchni skóry właściwej. To zabieg kosmetyczny dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu.

PQ AGE

Składniki

Składniki peelingu to cenione w dermatologii substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jednym zabiegu:
– Kwas trójchlorooctowy 34% (TCA) rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny.
– Kwas kojowy posiada właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwutleniające. Skutecznie zwalcza plamy pigmentacyjne i ostudę.
– Nadtlenek mocznika ma właściwości rozjaśniające.
– Koenzym Q10, nazywany ,,eliksirem młodości”, odpowiada za wytwarzanie i magazynowanie energii w organizmie, neutralizuje wolne rodniki.

Efekty

W czasie jednego zabiegu peeling jest wmasowywany 4razy, warstwowo. W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu taki zabieg powtarzany jest co 10dni około 4-5 razy.
Peeling PQ AGE to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich sposobów na piękną i zdrową skórę. Może być wykonywany o każdej porze roku, również latem, bez ryzyka fotouczuleń. Odpowiedni jest także dla skóry wrażliwej – zwalcza niedoskonałości bez skutków ubocznych. Stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, zmarszczki wypełnione, przebarwienia rozjaśnione, a cera promienieje już po jednym zabiegu!