Zabiegi Ericson

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu firmy ERICSON LABORATOIRE( seria od 4-6 zabiegów co 2 tygodnie).

ERICSON LABORATOIRE to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. W samej Francji ERICSON LABORATOIRE oferowany jest w ponad 500 salonach kosmetycznych. Marka ERICSON LABORATOIRE reprezentowana jest na każdym niemal kontynencie globu w ponad 70 krajach. Oferowane przez firmę produkty i zabiegi oparte są na innowacyjnych składnikach aktywnych, uzyskanych w nowoczesnych procesach ekstrakcji z substancji pochodzenia morskiego, fitobiologicznego (hormony roślinne) i biotechnologicznego. Dzięki innowacyjności rozwiązań popartej użyciem najwyższych dopuszczalnych stężeń unikalnych substancji aktywnych, zabiegi i produkty oferowane przez ERICSON LABORATOIRE należą do najskuteczniejszych na rynku i zapewniają natychmiastowo widoczne efekty.

Ericson

GEN X SKIN

GEN X SKIN – genetyczne odmłodzenie komórek skóry. Zabieg reaktywuje 14 genów, biorących udział w funkcjonowaniu macierzy pozakomórkowej, podtrzymującej strukturę skóry, która zapewnia jej jędrność, elastyczność i gęstość. Dodatkowym atutem jest wyraźne zwiększenie nawilżenia skóry oraz uodpornienie komórek na szkody spowodowane działaniem wolnych rodników.

FEMINITY

FEMINITY – zabieg chroni młodość i urodę dzięki dwóm rodzajom działania, które mają na celu uzupełnić zaburzenia podstawowych mechanizmów, będących źródłem życia: przywraca równowagę hormonalną skóry, chroni komórki macierzyste, poprzez aktywowanie podstawowych dla ich życia protein. To pierwszy zabieg zapobiegawczy anti-aging. Jest opracowany z myślą o kobietach między 25 i 45 rokiem życia, których skóra jest narażona na odwodnienie spowodowane cyklicznymi zmianami hormonalnymi.

FRESH CAVIAR

FRESH CAVIAR – to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności. Świeże komórki kawioru zawarte w linni zabiegu oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. Kwior zawiera najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry.